Nyitott pozíciók – Vagyonkezelő

Legyen a munkavállalónk!
Bér- és munkaügyi előadót keresünk!

MUNKAKÖR CÉLJA
A Társasághoz tartozó munkavállalók jövedelem elszámolása. A társaság munkavállalóinak be- és kiléptetése, munkavállalók személyi ügyeinek intézése.

MUNKAKÖRT BETÖLTŐ FELADATAI:
• A feladatkörébe utalt munkavállalói csoportok bérszámfejtési adatainak rögzítése és a bérszámfejtési eredményének egyeztetése, illetve ellenőrzése
• A munkavállalói csoportok havi munkaidőadat rögzítése
• Bérfelosztásban való részvétel
• Beköröztetés – kiköröztetés – átköröztetés lebonyolítása. Új munkavállalók be,- ill. kijelentése a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) felé
• Új belépő munkavállaló járandóságainak, levonásainak, letiltásainak kezelése
• Kilépő munkavállalók munkáltatói igazolásainak, adó- és jövedelem igazolásainak kiállítása
• Személyi adatok felvétele, munkaszerződések, munkavállalói tájékoztatók elkészítése, adatok rögzítése
• Igény szerint listák, kimutatások készítése

ELVÁRÁSAINK:
Keressük leendő munkavállalónkat, aki
• minimum 1-3 év munkatapasztalattal rendelkezik bérszámfejtési területen
• legalább középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezik
• naprakész a vonatkozó jogszabályok tekintetében
• megbízható, precíz és pontos
• ügyfélközpontú

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Debrecen

HOGYAN JELENTKEZHET?
Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a karrier@dvrt.hu email