Nyitott pozíciók – Vagyonkezelő

A Debreceni Vagyonkezelő Zrt. a Debrecen város kizárólagos tulajdonában álló 12 vállalatot fogja össze, megteremtve ezzel a vállalatok közti szinergiák optimális terét. A Cívis város és térségének lakossága számára nélkülözhetetlen, és a mindennapok élhetőségét meghatározó szolgáltatásaink megbízhatóságát, minőségét – az ivóvíztől a közösségi közlekedésen át a városi televízióig – kiváló szakembereinknek köszönhetjük. A cégcsoport kiemelt stratégiai célja, hogy a vállalataink által kínált szolgáltatásokat folyamatosan a piaci igényekhez és lehetőségekhez igazítva egy jövőálló szolgáltatás portfóliót építsünk.

Számunkra igazi érték az elkötelezettség, a megújulni képes szakmai tudás és a közös munka szeretete.  Ha ez Önnek is érték, és szeretne hozzájárulni Debrecen növekedéséhez, akkor várjuk jelentkezését:

SZÁMVITELI MUNKATÁRS

pozícióba

FELADATOK:

  • A kettős könyvvitellel kapcsolatos feladatok elvégzési
  • az új vállalatirányítási rendszerre való áttérésben aktívan közreműködik: részt vesz az adatmigrációs folyamatokban, tesztelésben, adatbetöltésben
  • Vezeti a pénztárt, banki nyilvántartásokat
  • Könyveli a bejövő számlákat , Kiállítja a vevői számlákat
  • Bérfeladást, vegyes és tárgyi eszköz könyvelést végez
  • A beszámolót alátámasztó analitikus nyilvántartásokat vezeti
  • Elkészíti a havi, negyedéves és éves főkönyvi zárásokat, bevallásokat, főkönyvi kivonatokat
  • Összeállítja, illetve közreműködik az éves beszámoló elkészítésében (mérleg, eredménykimutatás, kiegészítő melléklet)
  • Adóbevallásokat és Statisztikai adatszolgáltatást készít.
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgáló céggel

ELVÁRÁSOK:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 5 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete

ELŐNY:

  • Apolló könyvelői rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Microsoft Business Central integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Debrecen

HOGYAN JELENTKEZHET?

Önéletrajzát küldje a karrier@dvrt.hu email címre!