Karrier

Debrecen város tulajdonába tartozó vállalatokat összefogó holding, a Debreceni Vagyonkezelő Zrt. saját csapatába keresi új kollégáját

Műszaki Igazgató

pozícióba

FELADATOK

  • A holding illetve tagvállalatai rövid-, közép- és hosszútávú céljainak elérése érdekében, a műszaki, megtérülési illetve fejlesztési-növekedési szempontok figyelembevételével a holding beruházási stratégiájának szakmai támogatása
  • A műszaki igazgatóság munkatársainak koordinálása, mentorálása
  • A DV Zrt. és tagvállalatai beszerzésekkel, beruházásokkal kapcsolatos tevékenységének támogatása, koordinálása és nyomon követése
  • A beruházásokban érintett tagvállalati, valamint holding szintű vezetők és más stakeholderek között a hatékony együttműködés, információáramlás folyamatszervezés, erőforráselosztás biztosítása
  • Felel a hatáskörébe tartozó feladatokhoz kapcsolódó jogszabályok, utasítások és előírások maradéktalan betartásáért, betartatásáért
  • A Vagyonkezelő döntéshozói számára előterjesztések (beruházási tervek, módosítási javaslatok, megvalósulásról készült beszámolók) készítése
  • Egyedi beruházási projektek koordinálása
  • A DV Zrt. és tagvállalatai működéséhez kapcsolódó beszerzések, beruházások, adás-vételi, valamint bérbeadási folyamatok támogatása, szükség szerint lebonyolítása – az illetékes szakterülettel együttműködve – a vonatkozó közbeszerzési, versenyeztetési vagy egyéb eljárás lefolytatásával. Az eljárások formai ellenőrzése, hatósági adatszolgáltatási feladatok ellátása
  • A hatóságokkal, önkormányzati szervekkel történő kapcsolattartás, a feladatok és a munkavégzés összehangolása, tájékoztatás nyújtása, információk gyűjtése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki/mérnök végzettség
  • 5+ év műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Beruházási projektek koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás, rendszer- és üzletszemlélet
  • Magabiztos tárgyalási készség
  • Előny: Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Előny: Releváns tapasztalat közbeszerzés kiírásban és lebonyolításban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne hosszútávon egy sikeres csapat tagja lenni, kérem, fényképes önéletrajzával jelentkezzen a karrier@dvrt.hu e-mail címen vagy töltse fel önéletrajzát oldalunkra.